01/02.09.2019

EKSTRAKLASA
15:00 Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
17:30 Lech Poznań – Cracovia (Canal+, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:00
20:00 Legia Warszawa – Raków Częstochowa (Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:35

2. LIGA
13:05 Resovia – Olimpia Elbląg – do obejrzenia na sport.tvp.pl
Niektóre źródła wskazują, że mecz może być do obejrzenia na TVP 3, ale nie widnieje w ramówce stacji

PREMIER LEAGUE
15:00 Everton – Wolverhampton (Canal+ Sport 2)
17:30 ARSENAL – TOTTENHAM (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

LA LIGA
17:00 Valencia – Mallorca (Eleven 3)
19:00 Espanyol – Granada (Eleven 3)
19:00 Atletico Madryt – Eibar (Canal+ Sport)
21:00 Villarreal – Real Madryt (Eleven 1) – studio od 20:00

SERIE A
18:00 LAZIO – ROMA (Eleven 1, 4)
20:45 Cagliari – Inter (Eleven 2)
20:45 Sassuolo – Sampdoria (Eleven 3)
20:45 Atalanta – Torino (Eleven 4)

pokaż spoiler (wszystkie o 20:45) Genoa – Fiorentina; Lecce – Hellas; Udinese – Parma

1. BUNDESLIGA
15:30 Werder – Augsburg (Eleven 4)
18:00 Eintracht – Fortuna (Canal+ Now)

2. BUNDESLIGA
13:30 HSV – Hannover (Eleven 2, 4)

pokaż spoiler (oba o 13:30) Holstein Kiel – Erzgebirge Aue; Osnabruck – Karlsruher

TIPICO BUNDESLIGA
17:00 Austria Wiedeń – Rapid Wiedeń (Canal+ Sport)

pokaż spoiler (oba o 17:00) Altach – Sturm Graz; St. Polten – Hartberg

EREDIVISIE
14:30 Sparta Rotterdam – Ajax (Polsat Sport Extra)
20:00 Waalwijk – PSV (Polsat Sport News)

MLS
00:30 Seattle Sounders – LA Galaxy (Polsat Sport)

MAGAZYNY
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
Gość: Michał Pazdan. Program do obejrzenia także na polsatsport.pl
22:00 Liga+ Extra (Canal+, Canal+ Sport 3)
22:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 Eleven Gol Live (Eleven 1)

///POZA POLSKĄ TV///

1. LIGA
15:00 Miedź Legnica – Wigry Suwałki
17:00 GKS Bełchatów – Chrobry Głogów
19:00 Puszcza Niepołomice – Stal Mielec

LIGUE 1
15:00 Reims – Lille
15:00 Rennes – Nicea
17:00 Strasbourg – AS Monaco
21:00 OLYMPIQUE MARSYLIA – ST. ETIENNE

JUPILER LEAGUE
14:30 Club Brugge – Genk
18:00 Anderlecht – Standard Liege

PRIMEIRA LIGA
22:00 Braga – Benfica

PREMIER LIGA
18:00 Spartak Moskwa – Zenit

SZKOCKA PREMIERSHIP
13:00 RANGERS – CELTIC

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa