#ekstraklasa #piastgliwice #pilkanozna
Na zdjęciu koszulka z autografami zawodników Piasta Gliwice. Wiąże się z nią ciekawa historia, którą opiszę w dalszej części wpisu, ale na start mam pytanie: czy ktoś pomoże mi rozpoznać jakikolwiek podpis? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak otrzymałem koszulkę?
Pod jednym z filmików Piasta wyraziłem swoją opinię, a ściślej mówiąc odniosłem się do stylu zadawania pytań przez reportera prowadzącego meczowe kulisy. Nie spodziewałem się jakiejkolwiek reakcji osoby prowadzącej social media gliwickiego klubu, jednak dostałem odpowiedź na moją wypowiedź.

Wywiązała się krótka rozmowa, gdzie określiłem co mi się podoba a co bym zmienił w materiałach Piasta. W zamian za kulturalną wymianę zdań, w miejscu pozbawionym rigczu jakim jest sekcja komentarzy na YouTube, dostałem „propozycję”. To ja miałem udać się z kamerą telewizji klubowej i zadawać pytania kibicom zgromadzonym przed meczem.

Z racji, że do Gliwic mam ponad 500 kilometrów oraz najbardziej komfortowo czuję się we własnej piwnicy a nie przed obiektywem kamery, musiałem odmówić. Wtedy osoby od klubowych mediów wykazały się dbałością o klubowy wizerunek i zaproponowały mi upominek-niespodziankę. Minęły dwa tygodnie i listonosz dostarczył prezent widoczny na załączonym obrazku ʕ•ᴥ•ʔ